Nr katalogowy: 11

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Nr katalogowy: 11

Stolarz domokrążca, ok. 1884

olej, płótno; 101 x 64 cm;
sygn. i dat. l. g. przy krawędzi, na murze: S. Bieszczad / 1884.
estymacja: 45 000 - 55 000 zł
Cena wywoławcza 38 000 zł