Nr katalogowy: 10

Karol MASZKOWSKI (1868-1938)

Nr katalogowy: 10

Martwa natura, 1915

olej, płótno; 43 x 104 cm;
sygn. i dat. l. d.: K. Maszkowski 915.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
Cena wywoławcza 29 000 zł