Karol MASZKOWSKI (1868-1938)
Nr katalogowy: 10
Martwa natura, 1915
olej, płótno; 43 x 104 cm;
sygn. i dat. l. d.: K. Maszkowski 915.
estymacja: 30 000 - 36 000 zł
estymacja: 30 000 - 36 000 zł