Nr katalogowy: 6

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 6

Farys na pustyni

olej, sklejka; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1935.
estymacja: 13 000 - 15 000 zł
Cena wywoławcza 12 000 zł