Nr katalogowy: 5

Jerzy KOSSAK (1886-1955)

Nr katalogowy: 5

Kirasjerzy przed chatą

olej, tektura fakturowana; 35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
Cena wywoławcza 14 000 zł