Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 5
Kirasjerzy przed chatą
olej, tektura fakturowana; 35 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
estymacja: 15 000 - 17 000 zł
sygn. p. d.: Jerzy Kossak
estymacja: 15 000 - 17 000 zł