Jerzy KOSSAK (1886-1955)
Nr katalogowy: 4
Ułani u studni
olej, sklejka; 28 x 39 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak / 1935.
estymacja: 16 000 - 18 000 zł
estymacja: 16 000 - 18 000 zł