MATOŃ WŁODZIMIERZ (1923 - 1998)
Nr katalogowy: 302
Kwiaty, 1984
olej, płyta, 49,5 x 48 cm;
nie sygn.; na odwrocie napis autorski: WŁODZIMIERZ MATOŃ / KWIATY / wł matoń / wm 1984 rok.