Nr katalogowy: 115

RAFFAEL SANTI - WEDŁUG

Nr katalogowy: 115

Madonna della Sedia

chromolitografia, papier; 69 x 69 cm.
Włochy?, pocz. XX w.
Cena wywoławcza 100 zł