Nr katalogowy: 113

ARTYSTA NIEOKREŚLONY (XIX w.)

Nr katalogowy: 113

Portret dziewczyny

ołówek, biała kredka, szary papier; 39 x 29 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. p. d.: Karol de Giorgef? (słaboczytelne) / Vb. 1879 (ołówkiem);
Cena wywoławcza 1 000 zł