ARTYSTA NIEOKREŚLONY (XIX w.)
Nr katalogowy: 113
Portret dziewczyny
ołówek, biała kredka, szary papier; 39 x 29 cm (w świetle owalnej oprawy);
sygn. p. d.: Karol de Giorgef? (słaboczytelne) / Vb. 1879 (ołówkiem);