EMIL BUTOWICZ, 1 poł. XX w.
Nr katalogowy: 109
W drodze
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier; 17,5 x 31,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: E. Butowicz.
sygn. l. d.: E. Butowicz.