JAN WRONIEWSKI (1905-?)
Nr katalogowy: 108
Kwiaciarki w Krakowie
olej, tektura; 17 x 22,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: JWroniewski.
sygn. l. d.: JWroniewski.