FRANCISZEK REMBERTOWSKI XIX/XX w.
Nr katalogowy: 107
Pejzaż [Chata wśród drzew]
olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: F. Rembertowski.
sygn. l. d.: F. Rembertowski.