Nr katalogowy: 107

FRANCISZEK REMBERTOWSKI XIX/XX w.

Nr katalogowy: 107

Pejzaż [Chata wśród drzew]

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. l. d.: F. Rembertowski.
Cena wywoławcza 1 000 zł