Nr katalogowy: 106

ALOJZY MAJCHER (1907-1943)

Nr katalogowy: 106

Pejzaż

olej, tektura; 35,5 x 47 cm;
sygn. p. d. A. Majcher
Cena wywoławcza 200 zł