Nr katalogowy: 103

ARTYSTA NIEOKREŚLONY, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 103

Słodkie owoce

olej, płótno; 59 x 78 cm;
napis. l. d.: Naximbeni
Cena wywoławcza 500 zł