Nr katalogowy: 15

TWARDOCICE / HARPERSDORF

Nr katalogowy: 15

Szklanica - Pamiątka z Harpersdorfu

szkło przeźroczyste, malowane (farby emaliowe), złocone; 8,5 x 7 cm.
Śląsk?, XX w.
Cena wywoławcza 100 zł