Nr katalogowy: 9

ROSENTHAL AG SELB

Nr katalogowy: 9

Wazon z bukietami róż w złoconych obramieniach

porcelana, farby naszkliwne, złocenia; wys. 42 cm, średn. podst. 13 cm;
sygn. druk zielenią chromu: korona / Rosenthal / SELB BAVARIA / R / KUNST - ABTEILUNG
Cena wywoławcza 500 zł