Nr katalogowy: 6

M. SCHULER

Nr katalogowy: 6

Pejzaż z jeziorem i górami

olej, płótno; 60 x 72 cm;
sygn. i miejsc. l. d.: M. Schuler / Munchen.
Cena wywoławcza 200 zł