Monogramista J.K., 1 poł XX w.
Nr katalogowy: 5
Ogród, 1922
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, brązowy papier żeberkowy; 36 x 55 cm;
sygn. p. d.: Jul K... / 922 (sygnatura dalej nieczytelna).