Nr katalogowy: 4

STEFAN DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 4

Motyw londyński - Victoria Memorial przed Buckingham Palace, 1937

olej, tektura; 17 x 23 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. l. d.: S. Domaradzki London 1937.
Cena wywoławcza 1 000 zł