Nr katalogowy: 2

HANS PIGULLA, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 2

Łódka na plaży

olej, płótno; 30,5 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Pigulla / 93.
Cena wywoławcza 1 000 zł