Nr katalogowy: 1

MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 1

Widok Gdańska, 1910

olej, płótno; 26,5 x 42,5 cm;
data p. d.: 1910.
Cena wywoławcza 1 000 zł