Nr katalogowy: 802
Stolik pomocniczy w stylu klasycystyczny
Konstrukcja - buczyna, mahoniowiec;
fornir i intarsje - róża, mahoń, jawor
Europa Zachodnia (Francja lub Niemcy?), pocz. XX w.