Nr katalogowy: 602
Komplet sztućców
Warszawa, Bracia Henneberg,
po poł. XX w. (przed 1961)
na 6 osób, składający się z łyżek, noży i widelców obiadowych, widelczyków deserowych oraz łyżeczek do herbaty (razem 30 sztuk);
plater na białym metalu, ostrza noży stalowe (z napisem trawionym Bracia Henneberg/ nierdzewne);
dł. łyżki 21 cm, widelca 17,8 cm, noża 21,2 cm, łyżeczki 15,3 cm, widelczyka 15,5 cm;
Warszawa, Bracia Henneberg, po poł. XX w. (przed 1961)
Całość w oryginalnym etui introligatorskim oprawionym w zielone płótno, wewnątrz drukowany napis Jubiler. Fabryka Wyrobów Platerowanych "Bracia Henneberg" została w 1961 r. połączona z fabryką Frageta tworząc, istniejącą do dzisiaj, Warszawską Frabrykę Platerów Hefra