Feliks SZYNALEWSKI (1825 - 1892)
Nr katalogowy: 278
Święta Rodzina - en grisaille
olej, płótno, 120 x 86 cm;
Na odwrocie portret kobiety w ujęciu szkicowym;
oraz nalepka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego