Artur KLAR (1895 - 1942)
Nr katalogowy: 269
Lwów
olej na szkicu czarną kredką, tektura, 30 x 40 cm;
sygn. l. d.: KLAR
sygn. l. d.: KLAR
Na odwrocie napis autorski?: Artur [dalej obcięta tektura przy krawędzi] / Lwów