Eugeniusz EIBISCH (1895 - 1987)
Nr katalogowy: 229
Postać siedząca
akwarela, papier, 38,7 x 26,7 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Eibisch (ołówkiem, wzdłuż krawędzi)