Józef KWIATKOWSKI (? - 1923)
Nr katalogowy: 218
Morze o zachodzie słońca
olej, płótno naklejone na tekturę, 28,5 x 65 cm;
sygn. p. d.: Józef Kwiatkowski / 1909 r. Paris