Malarz nieokreślony, XVI/XVII w.
Nr katalogowy: 276
Portret pary z Amorkiem
olej, płótno dublowane,
90 x 65 cm;
olej, płótno dublowane, 90 x 65 cm;
Na odwrocie napis (transfer): u góry z lewej Ab 1613 / Eg: Joan Jacmin / fils d'Egi Peter Jacmin / A de Nble
Agathe Beller / Ntus Die Juni 8 Ano 1584; u góry z prawej: Nble Loize de Colombier / Fille de Nble Jean / et
de Noble anne Cerise: D'Oest / congu: An: 1609 Die decb 17.; niżej: Gostadi pinxit.