Stanisław GAŁEK (1876 - 1961)
Nr katalogowy: 259
Mgła nad Morskim Okiem, ok. 1910
olej, tektura, 44 x 68 cm;
sygn. p. d.: ST. GAŁEK (słabo czytelnie)