Wacław Artur WIELOGŁOWSKI - STARYKOŃ
Nr katalogowy: 248
Oficer z okresu Księstwa Warszawskiego
akwarela, papier, 67,5 x 49,5 cm;
sygn. p. d.: Wacław Wielogłowski / 1903