Julius GIERE, XIX w. wg rysunku N. CASLERA
Nr katalogowy: 103
Portret gen. Bogusława Dzierżanowskiego
litografia, papier, 36,3 x 25 cm;
sygn. p. d.: Lith. v. Juls Giere Hannover