520
Dzban apteczny z napisem „A. Graminis”
Wytwórnia nieokreślona, Włochy
lub Francja?, XIX w.
Cena wywoławcza.
2 300 zł
522
Ecritoire - przybornik do pisania
na biurko;
Francja, Rouen, około poł. XIX w.?
Cena wywoławcza.
1 600 zł
524
Putto mocujące się z baranem
(Ůbermut); Niemcy, Selb (Bawaria), fabryka porcelany
Lorenza Hutschenreuthera, Dział Sztuki,
lata ok. 1925-1935; proj. Karla Tuttera
Cena wywoławcza.
3 000 zł
526
Neobarokowa waza ogrodowa na postumencie
nie sygnowane. Nieokreślona wytwórnia
europejska (Niemcy?, Czechy?), XX w.
Cena wywoławcza.
6 700 zł
528
Serwis z dekoracją kwiatem jabłoni
- Pomona; model Else;
Niemcy, Kronach (Bawaria), zakład filialny wytwórni
Rosenthala (Ph. Rosenthal & Co.), lata 20./30.XX w.
Cena wywoławcza.
5 000 zł
530
Patera neorokokowa z trzema amorami
Niemcy, Plaue, Porzellanmanufaktur
Schierholz und Sohn, C.G., lata ok.1860 - 1906
Cena wywoławcza.
2 500 zł
601
Komplet do kawy i herbaty art deco
Europa Zachodnia, Anglia?,
lata 30.-40. XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł
603
Patera
Niemcy, Geislingen, Württembergische
Metallwarenfabrik (WMF), 1 ćw. XX w. (po 1909 r.)
Cena wywoławcza.
1 500 zł
607
Żardiniera neoklasycystyczna
Kolonia, Orivit AG, 1 ćw. XX w. (po 1905 r.).
Cena wywoławcza.
1 500 zł
615
Kielich protestancki
do Wieczerzy Pańskiej;
Łotwa lub Estonia, 1 ćw. XVIII w.,
nieznany złotnik T.T. działający od 1711 r.
Cena wywoławcza.
10 000 zł
619
Taca owalna
Berlin, firma Sy und Wagner
(czynna od 1859 r. do I wojny), 4 ćw. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
621
Koszyk secesyjny
Niemcy, Frankfurt n/Menem,
firma Posen, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
9 000 zł
623
Komplet do kawy z tacą secesyjny
Wiedeń. J.C. Klinkosch, pocz. XX w.
Cena wywoławcza.
28 000 zł
705
Meil - pokrowiec na Torę (judaicum)
obszycie pasmanteryjne z frędzlami;
Polska, 1 poł. XX w.
Cena wywoławcza.
1 800 zł
Joseph Le GULUCHE (1845-1915)
Nr katalogowy707
Wazon secesyjny
Francja, ok. 1900.
Cena wywoławcza.
4 700 zł