Heinrich Johann VON ZÜGEL (1850-1941)
Nr katalogowy277
Krowy u wodopoju, 1912
olej, płótno, 60 x 80 cm;
sygn. p. d.: HvZügel12.
Cena wywoławcza.
45 000 zł
401
Madonna z Dzieciątkiem
drewno dębowe lakierowane, wys. 46 cm;
Polska (?), ok. poł. XVII w.
Cena wywoławcza.
16 000 zł
403
Dzieciątko Jezus
drewno nieokreślone, dł. 34 cm;
Małopolska (?), 2 poł. XVIII w.
Cena wywoławcza.
3 300 zł
405
Model rzeźby św. biskupa
drewno nieokreślone, polichromowane, wys. 43 cm;
Czechy (?), Śląsk (?), Wielkopolska (?), ok. 1720-30
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Angiolo MALAVOLTI (1876-1947)
Nr katalogowy407
Macierzyństwo
alabaster, wys. 45 cm;
sygn. na odwrociu: A. Malavolti
Cena wywoławcza.
8 000 zł
Jacques BELEMAQUE (XIX/XX w.)
Nr katalogowy409
Popiersie młodej kobiety
alabaster, wys. 37 cm;
sygn. na odwrociu: Jacques Belemaque; ok. 1900
Cena wywoławcza.
4 400 zł
411
Przycisk w kształcie główki dziewczynki
alabaster (podstawa bazaltowa),
wys. 13 cm; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
2 500 zł
MANÉ-KATZ [Emmanuel KATZ] (1894-1962)
Nr katalogowy413
Żydowski skrzypek
brąz patynowany i lakierowany, wys. 38 cm;
sygn. na podstawie: MANE Katz; odlew współczesny
Cena wywoławcza.
5 000 zł
Paul Ludwig KOWALCZEWSKI (1865-1910)
Nr katalogowy415
Chłopiec pijący wino
brąz, wys. 28 cm;
sygn. na podstawie: Kowalczewski; ok. 1900
Cena wywoławcza.
2 000 zł
417
Portret kobiecy
brąz patynowany na zielono,
wys. 50 cm; poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
4 700 zł
Louis-Albert CARVIN (1860-1951)
Nr katalogowy419
Jeleń
stop metali (podstawa z ciemnozielonego mamuru),
wys. 66 cm., dł. 40 cm;
Cena wywoławcza.
3 500 zł
Tommaso CAMPAJOLA (XIX-XX)
Nr katalogowy421
Pasterz z kozą
brąz patynowany (podstawa z czerwonego marmuru),
wys. 46 cm; na podstawie sygn.: Tom. Campajola
modello 1892
Cena wywoławcza.
7 300 zł
423
Uno solo (ai dente)
brąz patynowany, wys. 19 cm., szer. 19 cm;
na skale sygn. odlewnika: Fond. Nelli ROMA,
Cena wywoławcza.
6 000 zł
Mathurin (?) MOREAU (1822-1912)
Nr katalogowy425
Kupidyn z psem
brąz patynowany, wys. 22 cm., szer. 26 cm;
sygn. na podstawie: Moreau i napis: Gelot; XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
427
Wniebowzięcie Matki Boskiej
brąz patynowany, wys. 48 cm, szer. podstawy 39 cm;
Francja, 2. poł. XIX w.
Cena wywoławcza.
8 000 zł
502
Serwis toaletowy
Czechy, Ludwig Moser & Söhne;
Rudolf Hlousek model nr 80 z 1938
Cena wywoławcza.
1 500 zł
506
Wazon z dekoracją typu „Jodhpur”
Śląsk, Fritz Heckert, Petersdorf (Piechowice),
ok. 1900 lub Josephinenhütte, Schreiberhau
(Szklarska Poręba), lata 20. XX w.
Cena wywoławcza.
4 000 zł
512
Misa z dekoracją typu "Myra"- Kristall
Niemcy, Geislingen, WMF
(Württembergische Metallfabrik),
Karl Wiedmann (dekoracja), ok. 1930/1935
Cena wywoławcza.
1 500 zł
514
Szklanka uzdrowiskowa
szkło bezbarwne, lazura miedziowa,
rytowana; 14 x 8,2 cm;
Polska, XIX/XX w.
Cena wywoławcza.
1 300 zł
518
Zestaw toaletowy: dzban do wody i misa,
z dekoracją kwiatową;
Francja, Sarreguemines, Utschneider i Cie, 1 ćw.XX w.
Cena wywoławcza.
1 500 zł