Nr katalogowy: 731
Głowa kobieca
- element fontanny secesyjnej;
Francja, Paryż, pocz. XX w.
z tyłu napis: „PARIS” i nieczytelne cechy wytwórcy;
ceramika malowana, częściowo szkliwiona; wys. 70 cm, szer. 92 cm, głęb. ca 48 cm;
Francja, Paryż, pocz. XX w.