Nr katalogowy: 510
Wazon
Czechy, w typie szkieł Loetz Witwe,
pocz. XX w.
szkło bezbarwne brokatowane szkłem różowym i nitkami szklanymi
formowane na gorąco, lazura srebrowa, iryzowane; 15,5 x 15 cm;
nie sygn.
Czechy, w typie szkieł Loetz Witwe, pocz. XX w.