Nr katalogowy: 420

Jules MOIGNIEZ (1835-1894)

Nr katalogowy: 420

Pies polujący

stop metali, wys. 30 cm., dł. 37 cm; na podstawie sygn.: J Moigniez i napis: FRANCE; k. XIX w.