Nr katalogowy: 409

Jacques BELEMAQUE (XIX/XX w.)

Nr katalogowy: 409

Popiersie młodej kobiety

alabaster, wys. 37 cm; sygn. na odwrociu: Jacques Belemaque; ok. 1900