Nr katalogowy: 273

Walery Eliasz RADZIKOWSKI (1841 - 1905)

Nr katalogowy: 273

Scena z obrony Olsztyna

olej, płótno, 101 x 125 cm; sygn. p. d.: EWR (monogram wiązany)