Nr katalogowy: 264

Wacław DOBROWOLSKI (1890 - 1969)

Nr katalogowy: 264

Portret chłopca

olej, płótno, 46,4 x 38 cm; sygn. p. g.: W. Dobrowolski 1933 (?)