Nr katalogowy: 260

Iwan TRUSZ (1869 - 1940)

Nr katalogowy: 260

Via Appia

olej, tektura, 26 x 20,5 cm; sygn. i opisany l. d.: Via Appia - Roma / Iw. Trusz