Nr katalogowy: 253

Wojciech WEISS (1875 - 1950)

Nr katalogowy: 253

Widok na Lauteine, 1925 r., Nicea

olej, płótno, 39 x 60 cm; Na odwrocie na płótnie numery: 0788/5 oraz faksymile podpisu WW 3;