Nr katalogowy: 251

Czesław WASILEWSKI (ok. 1875 - 1946/47)

Nr katalogowy: 251

W drodze na koński targ, 1918

olej, tektura; 47 x 66 cm; sygn. p. d.: Cz. Wasilewski/ 1918 rok