Nr katalogowy: 250

Juliusz HOLZMÜLLER (1876 - 1932)

Nr katalogowy: 250

Przed chatą

olej, płótno, 52 x 75 cm; sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller / 1912 Krosno