Nr katalogowy: 248

Józef BRANDT (1841 - 1915)

Nr katalogowy: 248

Spacer konno - Portret konny Zbigniewa

(Leona Dominika) Horodyńskiego, ok. 1890 olej, płótno, 72 x 62 cm;