Nr katalogowy: 247

Michał STAŃKO (1901 - 1969)

Nr katalogowy: 247

Pejzaż podgórski z rzeką, 1960

olej, tektura; 22,5 x 32,5 cm; sygn. p. d.: M. Stańko/ 60