Nr katalogowy: 245

Stanisław CZAJKOWSKI (1878 - 1954)

Nr katalogowy: 245

Krzyż przydrożny, 1929

olej, sklejka, 54 x 37 cm; sygn. l. d.: STANISŁAW CZAJKOWSKI / 1929;