Nr katalogowy: 244

Jan CHEŁMIŃSKI (1851-1925)

Nr katalogowy: 244

Marszałek Ney i Napoleon z wojskami

podczas kampanii rosyjskiej; olej, płótno, 30 x 40 cm;