Nr katalogowy: 241

Józef RYSZKIEWCZ (1856 - 1925)

Nr katalogowy: 241

Stuk, puk w okieneczko

olej, płótno, 59,5 x 66,5 cm; sygn. l. d.: Józef Ryszkiewicz 1919 /III RYSIN-ŻANECIN