Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)
Nr katalogowy: 238
Pejzaż
olej, płótno, 52,5 x 63 cm;
sygn. l. d.: H. Rudzka C. 1946;
olej, płótno, 52,5 x 63 cm;
na odwrocie nalepka TPSP w Krakowie oraz fragment nalepki