Nr katalogowy: 238

Hanna RUDZKA-CYBISOWA (1897 - 1988)

Nr katalogowy: 238

Pejzaż

olej, płótno, 52,5 x 63 cm; sygn. l. d.: H. Rudzka C. 1946;