Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852 - 1936)
Nr katalogowy: 236
Portret Boya Żeleńskiego
olej, płótno, 57,5 x 70 cm;
sygn. p. g.: Pu Tadeuszowi / LWyczół / 909.