Adam SETKOWICZ (1876 - 1945)
Nr katalogowy: 201
Drużba krakowski
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier żeberkowy; 15 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz